اعتبار مدرک Qal

اعتبار مدرک Qal

مدرک Qal انگلستان با برند رسمی QAL-UK (Quay Audit Limited) QALCERT یک مرکز مستقل صدور گواهینامه ثبت گواهینامه (CB) است که توسط سازمان اعتباردهی ASCB – Accreditation Service for Certifying Bodies-EUROPE اتحادیه اروپا تائید صلاحیت شده است. در نتیجه مدارک صادر شده قطعا دارای اعتبار بین المللی بوده و دارای ریجستر آنلاین در کشور آنگلستان (با دامنه مخصوص UK که اختصاص به شرکت های داخل کشور انگلستان دارد) است.

 

اعتبار مدرک QAL

کاربرد مدارک QAL

کلیه مدارک صادر شده این نهاد بین المللی برای رزومه افراد جهت استفاده در داخل و خارج از کشور معتبر هستند و حتی افراد مختلفی پس از دریافت این مدرک از وزارت صنایع وام مشاغل خانگی گرفته اند.

همچین جهت مهاجرت سفارت های خارجی به دلیل بین المللی بودن مدرک را بدون نیاز به ترجمه قبول می نمایند. در موردهای بسیاری از سراسر دنیا فرد با داشتن جاب افر یا همان پیشنهاد شغلی با ارایه مدرک QAL انگلستان موفق به دریافت ویزای کاری نموده اند.

کلیه مدارک دریافتی از طریق آکادمی ما دارای ضمانت اعتبار هستند.

تاییدیه مدرک QAL انگلستان

مرکز QAL دارای تاییدیه از مرجع معتبر ASCB جهت صدور مدارک آموزشی می باشد. سازمان ASCB معتبرترین مرجع بین المللی در دنیا جهت تایید صلاحیت شرکت های صدور گواهینامه مهارت فردی یا cb است و مدرک QAL انگلستان با داشتن این تاییدیه می تواند به ریجستر و صدور مدارک بین المللی اقدام کند.

تاییدیه ASCB

 

استعلام مدارک QAL

کلیه مدارک صادر شده علاوه بر مهر برجسته دارای کد ریجستر در سایت QALCERT.CO.K است که سایت مذکور با دامنه تحت UK مخصوص کشور انگلستان فعالیت می نماید.

استعلام مدرک QAL

 

نمایندگی QAL انگلستان

همانگونه که گفته شد کلیه مدارک این شرکت با دامنه تحت UK مخصوص کشور انگلستان ثبت می گردد. جهت دریافت مدرک معتبر بین المللی با ما تماس بگیرید.

 

دریافت مدرک QAL

جهت دریافت مدرک QAL با مشاوران ما به شماره 03137777403 الی 03137777405 درساعات اداری (8 الی 14) به صورت تلفنی یا از طربق تلگرام/ واتس آپ شماره 09109909003 تماس حاصل فرمایید. پاسخگویی به تماس تلفنی فقط در ساعات اداری امکان پذیر می باشد

دیدگاهتان را بنویسید